ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!

Αγαπητοί   γονείς   την   Δευτέρα   11   Γενάρη   2021   ξεκινάμε   κανονικά   τα   δια   ζώσης   μαθήματα   μας!!!Η  ώρα   προσελευσης   και   αποχώρησης   δεν   διαφοροποιείται   ουτε   κανένα   απολύτως   προγραμμα!!   Η   πρω ινή   ζώνη   και  το   Ολοήμερο   θα   λειτουργούν   κανονικότατα!!Κάθε   παιδί   θα   παραλάβει   την   βεβαίωση   κυκλοφορίας  του   εκ  νέου  !!!!!!  Θαπαρασχεθούν   και  μάσκες   στα   παιδια   απο  την   Σχολική   μας   Επιτροπή.Λογω   του   ότι   το  κυλικείο  του   Σχολείου  μας  και   μεχρι  να   αποπερατωθεί   η   προβλεπόμενη    διαδικασια  ,  απο  τον   Νόμο,  θα   παραμείνει  κλειστό,τα   παιδιά   θα   πρέπει  να   φέρνουν  απο  τιο   σπιτι   φαγητό,χυμούς   και   τα   λοιπά!!!Σας   ευχαριστούμε   κι  ευχόμαστε   καλή   χρονιά   με   υγεία   και  προοδο!!!ο!!!!